Kastefoni

Shitet nga: Skenda 27 Mar 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet Kastefoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim