Muzik Bass dhe Pojaqall Komplet

Shitet nga: Muzik 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Baser bokx dhe pojaqall te posa ardhura nga jasht,mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim