Radio

Shitet nga: Doni 18 Qer 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR   180 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio per golf 5 golf 6 tauran tiguan polo pasat etj . Radio osht e re ne gjendje te rregult . Ka kodin e hjekt. Ka tachscreen uesb momerykart 6 cede shanzher em3 .dhe e ka zërin shum mëtëmiir se radio fabrikisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim