Shitet Vw radio RCD 300

Shitet nga: Radio 19 Tet 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio rcd 300 ne gjendje te rregullt
ben ne golf 5 vw passat 3c vw jeta
qmimi 50 euro nr 049299129
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim