shes radio per BMW

Shitet nga: rrustem 22 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio prr bmw ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim