shiten muzika por vetur ngjendje shum te mir

Shitet nga: driton 13 Shk 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shiten muzika por vetur ngjendje shum te mir jan me porforcus te vetin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim