Alternator i ri i passatit b7

Shitet nga: eeee 18 Pri 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Alternator i ri i passatit b 7 i paperdort .
Mund te na kontaktoni dhe ne viber +37749551591
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim