Anllaser i vw t5

Shitet nga: eeee 18 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Anllaser i ri i vw t5 i ri i paperdort i ardhur nga gjermania .
Mund te na kontaktoni dhe ne viber +38649551591.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim