Bmw

Shitet nga: Bmw 24 Shk 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjese per bmw delfin , 4 dyer plus gepeku ngjyre e kalter si dhe dy dyert e mrama plus gepeku per delfin karavan ngjyre e kuqe , driten e pare te majt , korpe llamell , pompe hodrauliku , alternator , dy branika i pari dhe i mrami ngjyre e zeze ,brave per ndezje me qeles, krille ngjyre e kalter , radiator te brendshem dy cope komlet me ventilator ,paisje abs dy cope , cilinder frenimi 1 cope , si dhe osin e mram komplet me amortizera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim