Bmw fara dhe shtopa

Shitet nga: Ali Dje 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes fara dhe shtopa per bmw 320 2005 2009 ne gjendje te rregullt farat 180 euro shtopat 100 euro viber +37744293517
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim