Branika per Golf 5

Shitet nga: Agon 05 Pri 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten Branikat e golfit 5 origjinal , para dhe mbrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim