Diska per passat 3c

Shitet nga: eeee 18 Pri 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes diskat per passat 3c jan te ri te paperdorur jan te ardhur nga gjermania.
Mund te na kontaktoni dhe ne viber +38649551591
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim