Fara per vw golf 2

Shitet nga: eeee 18 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Fara per vw golf 2 .
Mund te na kontaktoni dhe ne viber +38649551591
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim