Farat per audi a4

Shitet nga: eeee 18 Pri 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes farat prr audi a4 viti 97 jan ne gjendje te rregullt.
Mund te na kontaktoni dhe ne viber +38649551591
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim