Guma

Shitet nga: blerim topanica 27 Tet 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shese guma 4copa 265/70-19.5 . Dy copa 245 /70-19.5 dhe 4copa me bandasha 14c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim