Kryt te motorit dhe bosh pump per opll 1.7 -

Shitet nga: Fita 18 Pri 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
opell astra vektra 1.7 gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim