Lug per bagera

Shitet nga: ilir 13 Jan 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
kemi plllanink dhe lug 60 cm dhe 50 cm edhe 30 cm qmimi i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim