PJES TE BMW E39 E34 E30 stopa bmw e46

Shitet nga: Bmw 17 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet lladnjaku i bmw e39 528i
Stopa me fara per bmw e39
Vallon per bmw e39
Ora e kilomwtrazhes per bmw 525 TDS
Stopat me shmigovac te part dhe te voglin en krilla te bmw e46 Info 045911933 ose VIBER +37744485047

@@@@@@@@@@@@@@@@@
Mercedes opel fiat ford passat golf vw nissan mazda Lladnjak mitsubishi hyndai honda chevrolet chrysler jaguar volvo scoda seat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim