Pasqyre te re per BMW E46.

Shitet nga: eeee 18 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
E re e ardhur nga gjermania .
Mund te na kontaktoni dhe ne viber +37748551591
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim