Pjes per Audi a4 limuzin -97

Shitet nga: audi 18 Pri 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi te gjitha pjeset per audi a4 viti 97.
Hauben.
Gepekun.
Shtopat.
Farat.
Komplet tapicerin e brendshme.
Shiberin.
Dyert. Etj etj.
Mund te na kontaktoni dhe ne viber +38649551591.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim