Pjes per passat viti 2002 1.9 tdi

Shitet nga: Flakron 01 Pri 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Qmimet shum te volitshme auspuhi rezervarin gjamin mbrapa gepekun auben dyert branikat maska perpara ftofsin ose fuzen e klimes dhe ulset mbrenda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim