Pjes rezerv per passat 2002.3.4.

Shitet nga: flakron 25 Maj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten pjest per passat 2002 braniku mbrapa ,,DYERT ,si dhe ulset ngjyr e kalter gepekun
Bandasha 5copa 15 c te gjitha me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim