Rimorkio

Shitet nga: Naser 04 Pri 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes rimorkio te re per vetura e lehte dhe e pershtatshme per transport,punojme rimorkio te ndryshme sipas porosive
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim