Shtopa Audi 80 dhe Golf 4

Shitet nga: Armend 23 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
1 shtop per Audi 80 dhe 1 per Golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim