Shtopa per BMW

Shitet nga: eeee 18 Pri 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shtopa per BMW te ri te ardhur nga gjermania.
Mund te na kontaktoni dhe ne viber +38649551591
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim