Shtopa per golf 4

Shitet nga: eeee 18 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shtopa per golf 4 shum te mir me ngjyr te bardh i jap lir .
Mund te na kontaktoni dhe ne viber +37749551591.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim