Stopa dhe 2 radio me usb

Shitet nga: Suad 30 Dhj 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes stopa per golf 4 te posaardhur nga gjermanija si dhe dy radio per vetura me usb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim