Zamajac Per BMW e46

Shitet nga: Zamajac 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Zamajac per Bmw e46 2003,2004me 6shpejtsi.
Per bmw e60dhe e90.
I Ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt.
Me mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim