Zamajc 1.9TDI

Shitet nga: Golf 22 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
she zamajac per golf4tdi si dhe golf5 1.9 flm per mirkuptim GOLF
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim