citroen xsara 2.0hdi

Shitet nga: Flakron 18 Tet 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten pjes per citroen viti 2002 matorri me gjith menjaq si dhe pjes tjera rezerv dyert ,gepeku ,auba , shofershajmja dirtat stopat me qmime te volitshme matorri o ne gjendje shum te mir 240mi te kalume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim