karrika per audi a6

Shitet nga: shpetim 05 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten karrikat per audi a6 viti 2001,ulset e para jon me nxemje dhe ajrbag, tepacirat ,pragat.Te gjitha sbashku jon kete qmim per me shum na kontaktoni ne tel..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim