u Shit Motori me gjithe pline :)

Shitet nga: Agon 24 Dhj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR   140 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet motori i opel vektra 2.0 ingjeksion benzine-pline , shitet per shkak se kareseria ka pesu aksident kurse motori dhe plini punojn perfekt , gjithashtu edhe karrikat , sponat , disqet , jabuqicat , frenat ...

Verejtje: Gjithashtu motori dhe plini vin se bashku me kareseri qe ka shumeqka te merret per pjese te gjitha keto vetem ne nje çmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim