Prokolic per bartjen e veturave

Shitet nga: Agron 05 Pri 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Rimorkio
Shes prokolic per bartjen e veturave osht ne gjendje perfekte osht shum e ruajtu ka shinat shum te fort dhe ka sajle mekanike per me ngark veturen osht shum e perdorshme ju lutem kontakto ne ket nr. 049 319 876
ju faliminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim