Rimorkio

Shitet nga: kadri 28 Mar 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Rimorkio
Sher rimorkio e punuar me dor dupllo i ka me federra e fort e pershtatshme per pun qelet para dhe mrapa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim