Rimorkio per veture

Shitet nga: Isak 27 Tet 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Rimorkio
Rimorkio eshte ne gjendje te rregullt funksionale, eshte nga Gjermania dhe ka te paguar doganen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim