Rimorkio

Shitet nga: Naser 12 Pri 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Rimorkio
Shes rimorkion per vetura e re,dhe punojme sipas porosive....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim