Rimorkjo ne gjndje te mire

Shitet nga: Eltonhasani 11 Gsh 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Rimorkio
SHItet Bicikleta dhe rimorkjo
Me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim