Trokuta me shumic dhe pakic

Shitet nga: Edmond 29 Nën 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Rimorkio
shesim trokuta te ndryshem me qmim 4 euro per cop nuk jan te perdorur ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim