Amortizera

Shitet nga: Amortizerat 31 Jan 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes amortizerat me gvinta i kan edhe jastakat shum pak te perdorur boj edhe ndrrim me fellga.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim