Amortizerat sport per ww golf 4 ose bora

Shitet nga: nazi 05 Pri 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten amortizerat sport per golf 4 ose bora etj.amortizerat jan me gvint me munci levizje posht lart sipas deshires.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim