Kompjuter me qip per golf 3 tdi 90 ps

Shitet nga: lab 20 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
kompjuter me qip per golf 3 tdi 90 ps pa kod bejm edhe ndrrim 35 ps qipin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim