Pasqyre me shenjues

Shitet nga: Pajtim 21 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes pasqyret Universal per te gjitha veturat, pasqyret jan ne rregull dhe jan me shenjues ose shmingovaca per me shume info kontakto ne whatsapp ose thirr ne nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim