Sony

Shitet nga: Gashi 08 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
3 gjestika per sony 2 adapterin si dhe dy kabllo lidhse prej sonit n tv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim