karrika t lekures per vw golf 3 cabriolet

Shitet nga: labinot 03 Jan 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes karrikat dhe tepacirat mbrapa t lekures t pa perdora per golf 3 si dhe mbulesen mbrapa dhe rrjeten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim