Mbajtës për Bagazh dhe Bicikleta

Shitet nga: Sylejman 18 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Mbajtës për Biciklet,dhe mbajtës per Bagazh..
Të gjitha të dhënat janë në fotografi..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim