Montojm te gjitha llojet e dritave LED.

Shitet nga: led 14 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Bejm montimin e dritave LED si ne vetura po ashtu
dhe ne ambiente te ndryshme.
Montojm folia ne vetura.
Bejm farat dhe shtopat e zinj Etj etj.
Dhe shum gjera te tjera per vetura.
Na kontaktoni 049 551 591.
Dhe ne viber +377 45 513 831.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim