Peshmbajtes

Shitet nga: Adriatik 28 Shk 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Ne kete shpallje shes 4 peshmbajtes te kapacitetit 8000kg. gjithsej jane 4 dhe i shes nga 35 euro per cop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim