Pollosovin dhe pjes tjera per Masey Ferguson 158

Shitet nga: valmir 11 Jan 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Shes pjes per masey ferguson 158 pollosovin dhe pjes tjera qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim