RREGULLIMIN E LLADNJAKAVE ,BRANIKAVE ETJ

Shitet nga: IBRAHIM 16 Maj 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
BËJMË RREGULLIMIN E FTOHËSVE (HLLADNJAKAVE),MBROJTËSVE (BRANIKAVE) TË TË GJITHA LLOJEVE TË AUTOMJETEVE SI DHE LLAMINIMIN E REZERVUARVE DHE TË GJITHA LLOJEVE TË PLASTIKA DHE GJËSENDEVE TË NDRYSHME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim