Raket

Shitet nga: Eset 15 Krr 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Bejm Shpuarjen Nentoksore Me Raket Si dhe thyerjen e betonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim